دانلود فیلم

بنر های تبلیغاتی بالای سایت
  • hossein
  • سه شنبه 17 خرداد 1401
  • ,
  • 331 بازدید
  • 0 نظر

دانلود فینال های جوکر

دانلود جوکر فصل هفتم 7 قسمت 1 اول، دانلود قسمت 1 فصل 7 مسابقه جوکر، دانلود قسمت 1 اول فصل 2 دوم فینال جوکر،دانلود قسمت 1 اول فصل 2 فینال جوکر فصل 7 هفتم، دانلود قسمت اول فصل هفتم سریال جوکر فینال با ترافیک رایگان، دانلود برنامه جوکر فصل 7 هفتم قسمت 1 اول فینال به میزبانی سیامک انصاری امکان‌پذیر است دانلود سریال ایرانی جوکر فصل هفتم فینال تمامی قسمت ها با حجم کم و کیفیت عالی بلوری و 4k

درباره سریال جوکر:

سریال جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد.

دانلود جوکر فصل هفتم 7 قسمت 1 اول، دانلود قسمت 1 فصل 7 مسابقه جوکر، دانلود قسمت 1 اول فصل 2 دوم فینال جوکر،دانلود قسمت 1 اول فصل 2 فینال جوکر فصل 7 هفتم، دانلود قسمت اول فصل هفتم سریال جوکر فینال با ترافیک رایگان، دانلود برنامه جوکر فصل 7 هفتم قسمت 1 اول فینال به میزبانی سیامک انصاری امکان‌پذیر است.

درباره سریال جوکر:

سریال جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. .

 

رئالیتی شو جوکر در فضایی ناهمگون  و مضحک است در این زمین مسابقه زیبا و فرح‌افزا ، چندی از رخساره هایمعروف هنری ، ورزشی ، شهرنشین و . . . در یک اتاق در قفل فامیلی ‏خنداندن یک سایر مسابقه می کنند ، ولی مشکل حقیقی این جاست که نزدیکنباید بخندد . در این نرم افزارکه با الگوبرداری از مدل ها کامکار برونی تولید گشته ، در وقت دوم مهمانانی برای‌اینکه یکتا آقاپور , عقیده پاکیزگی , هومن درخشندگی تاب , شهرام قایدی , سپند پادشاه سلیمانی , بهنام سپاس‌گزاری, عباس جمشیدی و آرش نوذری وجود دارند.


 جوکر اعتقاد پاکیزکی , قبول شفیعی جم , سهیل مستجابیان , شهرام قایدی , عباس جمشیدی , محمدرضا علیمردانی , هومن حاج عبدالهی , یوسف تیموری سرگذشت مجموعه جوک در این زمین مسابقه زیب و نشاطانگیز ، چندی از عذار های زبانزد هنری ، ورزشی ، زودجوش و… در یک اتاق در جعبه نسبت ‏خنداندن یک‌دیگر گود می‌کنند ، ولی بحران واقعی این‌جاست که وابسته نباید بخندد . این پروگرام با الگوبرداری از الگو های کامیاب ظاهری ساخته‌شده خواهد شد
 
درخصوص مجموعه‌دنباله‌دار جوکرمجموعه‌دنباله‌دار به کارگردانی مدیحه‌سرا میرفتاحی در سال 1400 روبراه تبدیل شده شده است. این مجموعه‌دنباله‌دار حاصل دیار فارس و در ژانر مربوط به خانواده و خوش‌معاشرت بوده است . در این مجموعه  ستاینده آهنگی , مهران غفوریان , سیروس میمینت , علی مسعودی , علی اوجی به هم کنکور میدهند که کی زودتر بخندونهیکی از عیب هایی که مع‌التاسف با وصول به پاره‌ای از تارنما های دریافت فیلم و مجموعه‌دنباله‌دار با آن محاذی می‌شویم مرگ به هنگام فیلم‌‎ها و محو عرضه جدیدترین تولیدات به وجود آوردن تبدیل شده می باشد.

لینک های خرید قسمت 1 فصل 7 جوکر (قسمت 1 فصل 2 فینال جوکر)

(دانلود با کیفیت 480P )

(دانلود با کیفیت 720P )

(دانلود با کیفیت 1080P )

(دانلود با کیفیت 1080hq)

(دانلود با کیفیت Bluray )

(دانلود تمامی کیفیت ها )

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها